środa, kwiecień 25th, 2012 | Author: admin

Zwykle kiedy nasza sytuacja finansowa jest korzystna korzystamy z kredytów gotówkowych, żeby móc sobie pozwolić na zakup towarów z najwyższej półki. Jednak od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze okresy, w których trudno spłacić nam zaciągnięte kredyty gotówkowe, a bywa, że jest to wręcz nierealne. Niestety bardzo dużo osób w tego typu sytuacji nie wie jak sobie poradzić i przez nieodpowiednie decyzje wpada w długi.

Najtańszym rozwiązaniem na takie chwilowe trudności jest poproszenie o pomoc naszych przyjaciół oraz pożyczenie od nich potrzebnej sumy. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość. W takiej sytuacji musimy pamiętać, że w instytucjach finansowych pracują normalni ludzie, którzy posiadają uczucia oraz mogą zrozumieć nasze problemy. Z tego powodu nie możemy się obawiać złożenia wniosku o wydłużenie terminu spłaty raty o kilka miesięcy. Nawet gdy bank policzy nam za to kolejne odsetki to zwykle nie wyjdą one więcej niż kilka euro.

Bank PKO

Opisane rozwiązanie jest dużo tańsze niż branie kolejnej pożyczki, żeby móc spłacić raty poprzednich pożyczek. Musimy jednak nie zapominać, że przedstawione rozwiązanie dotyczy jedynie przejściowych trudności. W razie niemożliwości spłaty rat kredytu przez dłuższy okres nie możemy liczyć na dobre serce osób pracujących w banku.

Category: Kredyty i Banki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.