piątek, kwiecień 20th, 2012 | Author: admin

Gdy często korzystamy z pożyczek bankowych to należy przemyśleć otwarcie konta bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie niewielki to jest to o wiele atrakcyjniejsze rozwiązanie niż tradycyjny kredyt bankowy. Dzięki kontowi z debetem możemy posiadać dostęp do dodatkowej gotówki w jakimkolwiek momencie bez potrzeby przedstawiania żadnych dokumentów, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o udzieleniu nam pożyczki.

Dzięki omawianemu rozwiązaniu możemy bez żadnych przeszkód robić zakupy bez strachu, że braknie nam gotówki na rachunku osobistym. Oznacza to, że przez cały miesiąc będziemy posiadali płynność finansową, nawet jeśli nasz szef będzie zalegał z wypłatą.

Bank Alior

Zanim zdecydujemy się na otwarcie konta z możliwością debetu należy przejrzeć dostępne oferty, ponieważ banki proponują przedstawiane konta na całkowicie odmiennych zasadach. Dlatego w przeróżnych bankach konta bankowe z możliwością debetu posiadają odmienną opłacalność. Jeśli się nam poszczęści to możemy znaleźć oferty rachunków z możliwością debetu, który teoretycznie nic nas nie będzie kosztował gdy zdołamy go spłacać w podanym czasie. Należy też wspomnieć, że debet na koncie jest o wiele atrakcyjniejszym rozwiązaniem niż karta kredytowa, gdyż posiada o wiele mniejsze oprocentowanie.

Category: Kredyty i Banki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.