piątek, kwiecień 27th, 2012 | Author: admin

Banki z dużą chęcią udzielają pożyczki gotówkowe swoim klientom, ponieważ jest to ich niezwykle istotne źródło dochodu. Jednak ta chęć przyznawania kredytów dotyczy jedynie małych sum, które większość Kowalskich zdoła bez trudu spłacić. Jednak przeszkody pojawiają się gdy myślimy o zaciągnięciu większej pożyczki, przykładowo na kupno nowego samochodu.

W takich sytuacjach bank analizuje nasze możliwości kredytowe badając nasze comiesięczne zyski oraz historię poprzednich kredytów. Niestety planując zaciągnięcie pożyczki gotówkowej często nie pamiętamy o tej drugiej sprawie. Nawet gdy bardzo dużo zarabiamy to nie zawsze oznacza, że bank udzieli naszej osobie kredytu. Równie ważna jest nasza historia płacenia rat poprzednich pożyczek. Gdy do tej pory nigdy nie korzystaliśmy z kredytów to będzie nam ciężko dostać większą sumę od banku.

Bank

Z przedstawionego powodu opłaca się dużo szybciej zapewnić sobie dobrą historię kredytobiorcy. Zaciągnięcie nawet niewielkiej pożyczki bankowej może nam pomóc w przyszłości w staraniu się o większy kredyt. Jednak pod warunkiem, że terminowo będziemy zaciągniętą pożyczkę spłacać.

Category: Kredyty i Banki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.