środa, kwiecień 25th, 2012 | Author: admin

Przeróżne instytucje finansowe oferują kredyty na innych zasadach. Zwykle poszukujemy banku, który oferuje możliwie tani kredyt. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą rzeczą od kosztu kredytu jest szansa jego otrzymania albo okres jaki będziemy musieli czekać na gotówkę z kredytu. W takim przypadku należy przemyśleć w jakim banku zaciągnąć pożyczkę.

Jeśli nie lubimy załatwiać wielu formalności to najmniej kłopotliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z banku, w którym mamy konto osobiste, na które wpłacana jest nasza comiesięczna wypłata. Dzięki temu bank posiada wszystkie niezbędne informacje do udzielenia nam kredytu gotówkowego i nie będzie wymagał przygotowania dodatkowych dokumentów.

Bank Pocztowy

Staranie się o kredyt gotówkowy w banku, w którym posiadamy konto osobiste to też bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrafią udokumentować swoich dochodów (na przykład praca nielegalnie). Gdy regularnie na nasze konto przychodzi stała suma gotówki to bank nie będzie zainteresowany tym czy gdziekolwiek pracujemy.

Jednak gdy nasz bank nie będzie skłonny nam udzielić pożyczki to warto zainteresować się ofertami założenia kont osobistych z możliwością debetu. Najczęściej banki proponują nowym klientom konto z debetem bez najmniejszych formalności. Dzięki czemu możemy liczyć na niewielką, lecz błyskawiczną pożyczkę bez zaświadczeń.

Category: Kredyty i Banki
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.