piątek, kwiecień 27th, 2012 | Author: admin

Banki z dużą chęcią udzielają pożyczki gotówkowe swoim klientom, ponieważ jest to ich niezwykle istotne źródło dochodu. Jednak ta chęć przyznawania kredytów dotyczy jedynie małych sum, które większość Kowalskich zdoła bez trudu spłacić. Jednak przeszkody pojawiają się gdy myślimy o zaciągnięciu większej pożyczki, przykładowo na kupno nowego samochodu.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
środa, kwiecień 25th, 2012 | Author: admin

Przeróżne instytucje finansowe oferują kredyty na innych zasadach. Zwykle poszukujemy banku, który oferuje możliwie tani kredyt. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie kierować się takim kryterium. Czasami dużo ważniejszą rzeczą od kosztu kredytu jest szansa jego otrzymania albo okres jaki będziemy musieli czekać na gotówkę z kredytu. W takim przypadku należy przemyśleć w jakim banku zaciągnąć pożyczkę.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
środa, kwiecień 25th, 2012 | Author: admin

Zwykle kiedy nasza sytuacja finansowa jest korzystna korzystamy z kredytów gotówkowych, żeby móc sobie pozwolić na zakup towarów z najwyższej półki. Jednak od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze okresy, w których trudno spłacić nam zaciągnięte kredyty gotówkowe, a bywa, że jest to wręcz nierealne. Niestety bardzo dużo osób w tego typu sytuacji nie wie jak sobie poradzić i przez nieodpowiednie decyzje wpada w długi.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
poniedziałek, kwiecień 23rd, 2012 | Author: admin

Korzystanie z pożyczek gotówkowych jest w stanie bardzo ułatwić nam życie. Niestety jeśli korzystamy z pożyczek w niewłaściwy sposób to może okazać się, że popadniemy w długi, z których nie zdołamy wyjść. W przedstawionym przypadku warto zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu na pokrycie pozostałych pożyczek, czyli na kredyt konsolidacyjny.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
piątek, kwiecień 20th, 2012 | Author: admin

Gdy często korzystamy z pożyczek bankowych to należy przemyśleć otwarcie konta bankowego z możliwością niewielkiego debetu. Nawet jeśli debet będzie niewielki to jest to o wiele atrakcyjniejsze rozwiązanie niż tradycyjny kredyt bankowy. Dzięki kontowi z debetem możemy posiadać dostęp do dodatkowej gotówki w jakimkolwiek momencie bez potrzeby przedstawiania żadnych dokumentów, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o udzieleniu nam pożyczki.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
czwartek, kwiecień 19th, 2012 | Author: admin

Jeśli poszukujemy kredytu na przystępnych warunkach to warto zapoznać się z ofertami banków na stronach www. Zwykle skorzystanie z kredytu przez sieć wiąże się z niemałymi zniżkami, dzięki czemu ostateczny koszt zaciąganego kredytu bankowego jest mniejszy niż w przypadku umów podpisywanych w placówce banku.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
środa, kwiecień 18th, 2012 | Author: admin

Kredytówka przestała być oferowana wyłącznie najbogatszym klientom banków. W aktualnych czasach kredytówkę może dostać teoretycznie każdy, a jedyne co należy zrobić to otworzyć konto osobiste w jakimkolwiek banku. Najczęściej karty kredytowe mają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy dolarów limitu.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
wtorek, kwiecień 17th, 2012 | Author: admin

Jeśli interesuje nas kredyt na zakup auta prosto z salonu to możemy liczyć na oferty wszystkich banków bez najmniejszego wyjątku. Niestety schodki zaczynają się gdy musimy wziąć pożyczkę na kupno auta używanego. W takiej sytuacji instytucje finansowe niechętnie oferują kredyty, a gdy to robią to na mało atrakcyjnych warunkach.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
poniedziałek, kwiecień 16th, 2012 | Author: admin

Jeszcze kilka lat wstecz w celu złożenia wniosku o pożyczkę musieliśmy iść do placówki banku oraz liczyć na dobry humor pracownika banku. Ponadto konieczne było zebranie ogromnej sterty dokumentów potwierdzających wielkość naszych dochodów oraz brak jakichkolwiek zobowiązań. Jednak konkurencja na rynku kredytowym spowodowała, że instytucje finansowe są dużo przyjaźniejsze dla swoich klientów.

more…

Category: Kredyty i Banki  | Comments off
piątek, marzec 23rd, 2012 | Author: admin

Kredyty bankowe umożliwiają nam przetrwanie najtrudniejszych momentów naszego życia albo zakup towarów, o których moglibyśmy tylko pomarzyć gdybyśmy chcieli za nie zapłacić gotówką. Jeśli mądrze wykorzystamy możliwości jakie dają naszej osobie pożyczki bankowe to możemy wiele na nich zyskać.

Jednak korzystanie z kredytów nie jest tak łatwe jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Instytucje finansowe oferują mnóstwo różnych ofert na kredyty. Wyjątkowo często nie wiemy jak je wykorzystać i wybieramy niezbyt atrakcyjne kredyty. Na przykład gdy musimy kupić samochód to bardzo dużo osób bierze pożyczki chwilówki co niestety nie jest najlepszym wyborem, gdyż dużo atrakcyjniejszym kredytem na przedstawiony cel jest kredyt samochodowy.

more…